Põllu 10 | Interjöör
20043
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-20043,hazel-core-1.0.3,ajax_fade,page_not_loaded,,vertical_menu_enabled,vertical_menu_with_bg_image,content_with_no_min_height,select-child-theme-ver-1.1,select-theme-ver-4.2,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.5,vc_responsive

Loodusest inspireeritud Põllu 10 interjöör mõjub eksklusiivselt, heledad ja naturaalsed toonid loovad harmoonilise ja soliidse atmosfääri. Oleme hoolikalt valinud Teie uue kodu siseviimistlusmaterjalid, mis toovad esile kodu avaruse ja valgusküllasuse ning jätab mõnusalt ruumi sisustuselementidega eksperimenteerimiseks.

 

Müügihinnas sisaldub lõpuni viimistletud korter vastavalt paketile STANDARD.

Eluruumide põrandad viimistletakse 3-lipilise naturaalse tammeparketiga, esiku osa põrandast täismassplaatidega. Seinad ja laed värvime.

Esiku ja san.ruumi laed on allapoole toodud, viimistletud värvkattega ja paigaldatud süvistatud valgustid. Teistes ruumides on värvkattega paneellaed. Paigaldatud on siseuksed ja liistud.

 

San.ruumide põrandad ja seinad plaaditakse. Värvivalikus on nii liivakarva soojad toonid kui jahedamad hallid-mustad, mida omavahel kombineerides tekib igas kodus unikaalne ja harmooniline tervik. Paigaldatakse san.tehnika: seinasisese loputuskastiga tualettpott, käsi- ja peadušiga segisti dušinurgas, dušiklaas, valamu koos kapiga ja segistiga.

 

Standard paketi valikud on tehtud jätkusuutlike materjalide vahel ning tooted on valitud moodsad ja mugavad. Ostjal on võimalus valida viimistlusmaterjale ja san.tehnikat ka PREMIMUM paketist, mille viimistlusmaterjalide valik ja san.tehnika on veidi trendikam.

Soovi korral saab erinevate pakettide elemente ka omavahel kombineerida, et vormida endale veelgi omanäolisem kodu.

PÕLLU 10 SISEVIIMISTLUSPAKETT STANDARD

PÕLLU 10 SISEVIIMISTLUSPAKETT STANDARD

PÕLLU 10 SISEVIIMISTLUSPAKETT PREMIUM

PÕLLU 10 SISEVIIMISTLUSPAKETT PREMIUM